La Vie Saigon Homestay

  • Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách

La Vie Saigon Homestay Ho Či Minovo Město se nachází ve čtvrti Ho Chi Minh City-Centre, 15 minut jízdy od letiště Mezinarodni letiste Tan Son Nhat. Přístup k Wi-Fi je dostupný ve veřejných prostorách.

Všechny pokoje v La Vie Saigon Homestay mají skříň, psací stůl a ovládání klimatizace, a také bidet, prostornou sprchu a samostatnou toaletu.

V restauraci Den Long můžete ochutnat asijskou kuchyni a vietnamskou kuchyni, najdete ji jen 150 metrů od hotelu.

Tento hotel je 25 minut chůze od Generální konzulát USA, asi 10 minut jízdy od Vietnamské národní historické muzeum. Hotel leží poblíž Catholic Church Huyen Sy. Nejbližší autobusová zastávka Truong Bui Thi Xuan je jen 200 metrů daleko.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near La Vie Saigon Homestay Ho Či Minovo Město
Hoang Chung Hotel
Cena pouze pro mobilní zařízení

Hoang Chung Hotel

6.9
Dostačující 0 recenzí
95 m od ubytování
Moonlight Hotel
Cena pouze pro mobilní zařízení

Moonlight Hotel

7.1
Dobrý 0 recenzí
118 m od ubytování
USD 39 USD 35
za noc
Sazi Hotel - Bui Thi Xuan
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sazi Hotel - Bui Thi Xuan

123 m od ubytování
USD 33 USD 30
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V pokojích

    • Sedací kout

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 23:00
    Odhlášení: od 07:00 do 11:00
    Často kladené otázky
    • Je La Vie Saigon Homestay hotel blízko letiště?
      La Vie Saigon Homestay hotel se nachází 10 km od Mezinarodni letiste Tan Son Nhat a 15 minut jízdy autem.
    • Kdy se máme dostavit do La Vie Saigon Homestay hotel k check-inu?
      V La Vie Saigon Homestay hotel se můžete přihlásit od 14:00 do 23:00 a odhlásit se od 07:00 do 11:00.
    • Je v pokojích La Vie Saigon Homestay hotel pracovní prostor?
      Některé pokoje v La Vie Saigon Homestay hotel mají pracovní stůl.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    La Vie Saigon Homestay Ho Či Minovo Město

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít